
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok79.5 M Ft
1 419 643 Ft /m2
56 m2
2 + 1 fél

***Kizárólag Nálunk!*** 3. szoba kialakítási lehetőséggel! Budapest, III. kerület ÓBUDA városrészben eladó egy jelenleg 2 szobás, 1. emeleti, 56 m2-es, jó állapotú nagypolgári erkélyes lakás.
Nappali 23,1 m2, szoba 18,57 m2, konyha 8 m2, sarokkádas fürdőszoba 4 m2, gardrób/kamra 2 m2, valamint az erkély 2,3 m2-es.
A lakásban 2018-ban elvégzett munkálatok során a konyha kivételével mindenhol megtörtént a felújítás. Ekkor történt meg a teljes villany vezetékek felújítása, majd 2022-ben a bővítése, a teljes fürdőszoba felújítása, szobákba új burkolatok kerültek valamint a festés. A villany bővítve lett 3 fázisra, a fűtést hőtárolós Atlantic elektromos infra fűtőpanel (fali rendszer) szolgáltatja, ami hőérzékelővel rendelkezik, önszabályozó, tartja a meleget, valamint programozható. Ez a készülék kifejezetten a nagyobb belmagassághoz igazodó gazdaságos változat. Igény esetén visszaállítható a gáz konvektoros fűtés, két kémény van, ebből az egyik bélelt. A fa ajtók és ablakok 2022-ben lettek felújítva, szigetelve (egy két beltéri ajtó nincs lefestve). Az utca felőli ablakokon és erkély ajtón redőny található.
A villanyóra digitális. A főzés gázról történik, a melegvíz ellátásról modern Ariston villanybojler gondoskodik, ami szabályozható, figyeli a napi szokásokat, így teszi gazdaságossá a fogyasztást. A fürdőszobában további elektromos fűtőpanel biztosítja télen is a kellemes hőmérsékletet, de a mindig megfelelő hőmérséklet hűtő klímával is elérhető, a lakás egyébként télen meleg, nyáros hűvös, a vastag falaknak és a Nyugati tájolásnak köszönhetően. A lakás külön vízórával rendelkezik, a fizetés fogyasztás alapján történik. A bejárati ajtó felújításra szorul, jelenleg két bejárata van a lakásnak, esetleges átalakításnál ez megszüntethető.
A közös költség körülbelül 20 ezer forint, amely tartalmazza szemét szállítást, közös helyiségek rezsijét, a lift hitelt és a ház megtakarítását. Egyéb rezsiköltségek kedvezően alakulnak, a fűtés átalány körülbelül 35-40 ezer forint (ez alacsonyabb hőmérséklet esetén még kedvezőbb és lefedi a teljes villanyszámlát -fűtés, klíma, villany-, jelenleg 23-24 fok van a lakásban), gáz havonta 1500 ft, a víz két főre havonta 5000 forint.
A lépcsőház és a korlátok festése, villany vezetékek karbantartása és a gáz csövek cseréje megtörtént.
Ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk.
Referencia szám: M320472-LP
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:

OTP Ingatlanpont
Budapest XIII. kerület Pannónia utca 25
hirdetés
hirdetés
Erdélyi Miklós István
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]