
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok69.999 M Ft
897 423 Ft /m2
78 m2
4

Mosonmagyaróváron hangulatos, földszinti lakás eladó!
Mosonmagyaróváron a Duna Kávézótól nem messze, megvételre kínálunk egy 2006-ban épült, szigetelt társasház földszintjén található, 78 m²-es, könnyűszerkezetes, kiváló állapotú lakást.
Az ingatlan rendkívül jó elosztású: három hálószoba található benne, melyek közül az egyikhez külön gardróbhelyiség is kapcsolódik. A tágas nappali, valamint a konyhaétkező egy kényelmes és családias életteret biztosít. A lakás továbbá előszobából, közlekedőből és egy kényelmes méretű fürdőszobából áll.
A napfényes, világos otthon nagy ablakain keresztül egész nap természetes fényben úszik. A szobák igényes parkettaburkolatot kaptak, míg a többi helyiség esztétikus járólappal burkolt. A kellemes méretű terek és a harmonikus kialakítás igazán otthonos hangulatot teremtenek.
A lakás fűtéséről gázcirkó kazán gondoskodik radiátoros hőleadással, emellett egy hűtő-fűtő klíma is rendelkezésre áll, amely az év minden szakában hozzájárul a komfortos hőmérséklethez és a kedvező fenntartási költségekhez.
A mindössze háromlakásos társasház rendezett, csendes és tiszta. A zárt lépcsőház kaputelefonos rendszerrel felszerelt, a környezet pedig nyugodt, zöldövezeti hangulatot biztosít. A lakáshoz tartozik egy tároló is. Az ingatlan rezsije rendkívül alacsony havi elosztásban 20-25 ezer forint, mivel nyáron nincs gáz számla, téli hónapokban is (10-12 ezer forint.) A lakás 90 % százalékban bútorozva kerül megvételre.
Ez az ingatlan ideális választás családoknak, pároknak vagy befektetőknek egyaránt, akik egy azonnal költözhető, kényelmes és barátságos otthont keresnek Mosonmagyaróvár kedvelt részén.
Finanszírozásban is segítünk! Az ingatlan megvásárlásához igénybe vehető a CSOK Plusz, a Babaváró hitel, valamint a kedvező kamatozású lakáshitelek, így az új otthon megszerzése még könnyebbé válhat
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:

Duna House
Mosonmagyaróvár
hirdetés
hirdetés
Jancsurák Tünde
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]