Eladó lakás Budapest

1021 Budapest, II. kerület

71.5 M Ft

1 986 111 Ft /m2

  • Lakóterület:

    36 m2

  • Szoba:

    1

Eladó lakás Budapest
1 / 14
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
Közvetítői azonosító: LK073574-5237593
Azonosító: 749151

Paraméterek:

  • tégla épület
  • összkomfortos
  • gáz cirkó fűtés
  • belmagasság 3m és 4m között
  • Lift nincs

Leírás:

ELADÓ A 2.KERÜLETBEN EGY TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT NAPFÉNYES GARZONLAKÁS!LAKÁS: 39 m2 (tulajdoni lapon 36 m2)TÁROLÓ: 5 m2, (saját, zárható),A lakást a tulajdonosa teljes körűen újította fel, mind műszakilag, mind esztétikában. Gyakorlatilag tégláig vissza lett bontva minden és modern, minőségi anyagokból épült újjá. A lakás részlegesen berendezve kerül értékesítésre: ágy, hálószobai állólámpa, bárszékek, falra felszerelt fakeretes fürdőszobai tükör stb. Felújítás részletei:- teljesen új víz-gáz és villanyvezeték hálózat,- korszerű gáz cirkó kazánfűtés,- radiátoros hőleadás,- új nyílászárók minden helyiségben, a bejárati ajtó felett plusz bevilágítós ablak került beépítésre- új fürdőszoba minőségi szaniterekkel és csaptelepekkel- új hideg- és melegburkolatok,- modern világítótestek,- új gépesített konyhabútor: indukciós főzőlap, elektromos sütő, beépített hűtőszekrény. A lakás csendes, belső udvarra néz, nem földszinti, hanem első emeleti, s még sincs felső szomszéd.
A társasház rendezett, családias lakóközösséggel rendelkezik. A közös képviselet kifejezetten aktív: az épület folyamatos felújítás alatt áll, a tető már fel lett újítva, vezetékek cseréje megtörtént, a homlokzat felújítása a közeljövőben várható. Ideális választás lehet első lakásnak, befektetésnek vagy kiadásra. A ház előtt található P+R parkolóban ingyenes parkolási lehetőség áll rendelkezésre. Infrastruktúra, közlekedés szempontjából kiváló a lokáció: több villamos- és buszjárat közlekedik a közelben (a villamospálya nemrég teljes felújításra került; a Széll Kálmán tér kb. 10 perc alatt elérhető, ahonnan a város bármely pontja könnyen megközelíthető. Az ingatlan tehermentes, egy tulajdonosa van és gyorsan költözhető. Hívjon, ha egy minőségi lakást szeretne, és nem akar felújítással foglalkozni, mert ide csak költöznie kell !

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.



Referencia szám: LK073574

Figyelmeztetés!

A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.

hirdetés

Hirdető:

hirdetés

hirdetés

Lépj kapcsolatba a hirdetővel!

Albert László

Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Hibás email!
Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Túl rövid telefonszám!
Még karaktert írhatsz

Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

Az ÁSZF elfogadása nélkül nem küldhetsz üzenetet!
Siker!

© 2017 lakpont.com

Minden jog fenntartva

Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]