Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Nyíregyháza

4400 Nyíregyháza

50.5 M Ft

731 884 Ft /m2

  • Lakóterület:

    69 m2

  • Szoba:

    2 + 2 fél

Eladó lakás Nyíregyháza
1 / 18
  • Eladó lakás Nyíregyháza
  • Eladó lakás Nyíregyháza
  • Eladó lakás Nyíregyháza
  • Eladó lakás Nyíregyháza
  • Eladó lakás Nyíregyháza
  • Eladó lakás Nyíregyháza
  • Eladó lakás Nyíregyháza
  • Eladó lakás Nyíregyháza
  • Eladó lakás Nyíregyháza
  • Eladó lakás Nyíregyháza
  • Eladó lakás Nyíregyháza
  • Eladó lakás Nyíregyháza
  • Eladó lakás Nyíregyháza
  • Eladó lakás Nyíregyháza
  • Eladó lakás Nyíregyháza
  • Eladó lakás Nyíregyháza
  • Eladó lakás Nyíregyháza
  • Eladó lakás Nyíregyháza
Közvetítői azonosító: M328324-5226745
Azonosító: 748618

Paraméterek:

  • panel
  • összkomfortos
  • utcai panoráma
  • távfűtés egyedi méréssel
  • Lift nincs

Leírás:

Tágas, 69 nm-es lakás eladó Nyíregyházán, a Sóstói erdő közelében, rendkívül alacsony rezsivel!

Nyíregyháza egyik közkedvelt részén, a Sóstói erdő közelében, eladó egy 69 m?-es, szép állapotú, 2+2 szobás lakás rendezett, 4 emeletes társasház 3. emeletén.
Az ingatlan ideális választás családoknak, pároknak vagy befektetésre is, hiszen elhelyezkedése egyszerre biztosít nyugodt környezetet és kiváló infrastruktúrát. A csendes, kulturált lépcsőház, az ingyenes parkolás, valamint a boltok és buszmegálló közelsége még kényelmesebbé teszi a mindennapokat. A belváros gyorsan és könnyedén elérhető.
A lakás praktikus elosztásának köszönhetően rendkívül jól kihasználható. A 2+2 szobás kialakítás remek lehetőség nagyobb család számára, dolgozószobának vagy külön gyerekszobáknak is. A beépített erkély plusz életteret kínál, amely egész évben jól használható.
Az ingatlan műanyag nyílászárókkal, redőnyökkel felszerelt, emellett rendkívül alacsony fenntartási költséggel rendelkezik, így hosszú távon is gazdaságos választás.

Az ingatlanhoz tartozó saját pince és külön tároló ebben a kategóriában valóban különleges értéket képvisel.

Ha tágas, jó elhelyezkedésű, kedvező fenntartású otthont keres Nyíregyházán, ezt érdemes megnéznie!
További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Otthon Start Hitelprogram, Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim! Referenciaszám: M328324

Virtuális séta:
*****://**.**********.***/****/******************************************

Figyelmeztetés!

A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.

hirdetés

Hirdető:

hirdetés

hirdetés

Lépj kapcsolatba a hirdetővel!

Lipcseiné Kozák Judit

Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Hibás email!
Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Túl rövid telefonszám!
Még karaktert írhatsz

Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

Az ÁSZF elfogadása nélkül nem küldhetsz üzenetet!
Siker!

© 2017 lakpont.com

Minden jog fenntartva

Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]