251 M Ft
1 651 316 Ft /m2
152 m2
5

Ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik értékelik a történelem és a modern életstílus ötvöződését Újlipótvárosban.A lakás négy szobás, 152 NM-es, két fürdőszobás, dupla erkélyes. Tágas belső elrendezése lehetővé teszi, hogy a leendő tulajdonos saját ízlése szerint alakítsa ki az ideális otthont. A nagy belmagasság, a, klasszikus stílusú ablakok és ajtók a régi idők báját hordozzák, miközben a modern igényeket is kielégítik.A lakás egy impozáns, 1926-ban épült, négy szintes épületben helyezkedik el, amely a maga korának tipikus jellegzetességeit tükrözi.Az épület tégla szerkezete időtálló stabilitást és minőséget biztosít, ami különösen vonzóvá teszi ezt a lakóhelyet. Az ingatlan az utcára néz, így remek kilátást kínál a környék pezsgő életére.Rendelőnek és irodának is kiválóan alkalmas.Ára: *** *** *** HUF
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Héring Rómeó
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]