
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok67.9 M Ft
1 656 098 Ft /m2
41 m2
1

Eladó egy kiváló lakás prémium bútorokkal közel 4 méteres belmegassággal a Dohány utcában!
Ez a nagypolgári stílusban épült lakás a tulajdoni lapon 41 m2-es lakás a valóságban viszont 44 m2 alapterületű! Az ingatlanoz egy kényelmes méretű galéria is tartozik, így a hasznos élettér ennél is nagyobb. A lakás asztalos által tervezett bútorokkal berendezett, amelyek a vételár részét képezik. Egy egyszerű tisztasági festés után szinte teljesen új állapotú otthont kapunk, az ingatlan gondosan karbantartott és azonnal költözhető.
A közel 4 méteres belmagasság tágas, levegős érzetet biztosít, a galéria kiválóan használható hálórészként vagy dolgozósarokként, így a nappali teljes értékű élettér marad. A DK-i tájolásnak köszönhetően a lakás kifejezetten világos és napfényes, ami egész nap kellemes hangulatot teremt.
A bejáraton belépve egy kényelmes közlekedő fogad, ahonnan külön nyílik a konyha, a külön WC és az étkező. Az étkező tovább vezet a tágas nappaliba, amely a lakás központi tere, itt található a galériára vezető lépcső is. A fürdőszoba szintén külön helyiség, jól elkülönül a lakótértől. Az elrendezés nagy előnye, hogy a funkciók nincsenek egymásra zsúfolva, minden helyiség jól használható és természetes módon kapcsolódik a másikhoz.
A Dohány utca Budapest egyik legközpontibb része, ahol szinte minden gyalogosan elérhető. A tömegközlekedés kiváló, néhány perc sétára található az M2 metró Astoria és Blaha Lujza tér megállója, valamint számos busz és villamosjárat, így a város bármely pontja gyorsan megközelíthető. A környéken éttermek, kávézók, üzletek, egyetemek, kulturális és szórakozási lehetőségek széles választéka található.
Ha szereti a belváros pezsgését, de hazaérve egy nyugodt környezetre vágyik, akkor ez a lakás teljes mértékben megfelelő az ön igényeinek.
Ha szeretné megtekinteni a lakást keressen bizalommal!
Referencia szám: M323028
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:

OTP Ingatlanpont
Budapest XIV. kerület Vezér utca 147
hirdetés
hirdetés
Megyesi Gabriella
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]