Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó családi ház Fót

2151 Fót

103.5 M Ft

627 273 Ft /m2

  • Lakóterület:

    165 m2

  • Szoba:

    6

  • Telekterület:

    513 m2

Eladó családi ház Fót
1 / 14
  • Eladó családi ház Fót
Közvetítői azonosító: HZ027356-5225855
Azonosító: 746438

Paraméterek:

  • tégla épület
  • jó állapotú
  • egyéb fűtési mód

Leírás:

Szép családi ház - Fót központban!

Eladásra kínálok Fóton egy 540 nm-es telken lévő összesen 165 nm alap területű,két szintes,
két külön önálló lakrésszel rendelkező szép állapotú családi házat,
mely akár nagy családosoknak,több generációnak,illetve kiadásban gondolkozóknak is tökéletes választás lehet!

A ház a 80-as években épült,körbe 10 cm-es szigeteléssel,3-om rétegű ablakokkal és redőnyökkel ellátva.
Fűtése gázkazánnal,illetve hűtő-fűtő klímával.

Mindkét szinten külön lakrészek lettek kialakítva,külön almérőkkel! (villany,gáz,víz)

Az alsó szinten : 3-om szoba,konyha és fürdőszoba/wc elosztással.
Felső szinten szintén 3-om szoba,konyha/étkező,kádas és zuhanyzós fürdőszoba,külön wc és közlekedő elosztással.

A zöld növényekkel tele kertbe, két autó beállására alkalmas parkolóhely is ki lett alakítva.
Elektromos kapuval ellátva.

Az ingatlan per és tehermentes!
Rövid időn belül költözhető,jelenleg nem lakják.

Elhelyezkedését tekintve,közel a városközpontban lévő bevásárlási lehetőségekhez,illetve a 2A autóúthoz,buszjáratokhoz,iskolához, óvodához egyaránt!

Több lehetőség is van a házban érdemes megtekinteni!

Teljes körű hitel tanácsadásban is állunk rendelkezésére!

Megtekintés és bővebb információk kapcsán keressen a hét bármely napján!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: HZ027356-LP

Figyelmeztetés!