Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Cegléd

2700 Cegléd, Mozdony utca

39.9 M Ft

654 098 Ft /m2

  • Lakóterület:

    61 m2

  • Szoba:

    2 + 1 fél

Eladó lakás Cegléd
1 / 20
  • Eladó lakás Cegléd
Közvetítői azonosító: M327705-5224438
Azonosító: 746048

Paraméterek:

  • panel
  • összkomfortos
  • utcai panoráma
  • távfűtés
  • Lift van

Leírás:

Erkélyes lakás eladó Cegléden, a vasútállomás közelében!

Pest vármegyében, Cegléd városában, Budapesttől kb. 50 percre éás 60 km-re, kínálunk megvételre egy 61 nm-es, erkélyes lakást egy 10 emeletes társasház 9. emeletén. A lakás jó elosztású, világos, kialakításra került benne egy közlekedő, két külön nyíló szoba, nappali, konyha-étkező, fürdőszoba, külön WC és gardrób, valamint egy erkély is tartozik hozzá.
Az otthon melegéről egyedi mérős távfűtés gondoskodik radiátoros hőleadással, amelyet hűtő-fűtő klíma egészít ki, így a komfort egész évben biztosított.
Az ingatlan elhelyezkedése kifejezetten előnyös, hiszen a vasútállomás és a buszpályaudvar néhány perc sétára található, így Budapest könnyen és gyorsan elérhető.
A környék infrastruktúrája kiváló, rövid sétatávolságon belül elérhető többek között üzletek, piac, ALDI, egészségház, óvoda, iskola, játszótér és egyéb szolgáltatások, így a mindennapi élet kényelmesen megoldható.
Ez a lakás ideális választás lehet saját otthonnak vagy befektetésnek is, hiszen elhelyezkedése és adottságai miatt könnyen kiadható.

Bővebb információért keressen bizalommal!

Vevő ügyfeleinket díjmentes hiteltanácsadással és teljes körű ügyintézéssel segítjük az ingatlan megvásárlásában, kedvező hitelkonstrukciókkal.

Botka József

Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Hibás email!
Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!