Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Mátészalka

4700 Mátészalka

31.9 M Ft

678 723 Ft /m2

  • Lakóterület:

    47 m2

  • Szoba:

    1 + 1 fél

Eladó lakás Mátészalka
1 / 16
  • Eladó lakás Mátészalka
Közvetítői azonosító: M327391-5215393
Azonosító: 744272

Leírás:

Azonnal kiadható, berendezett lakás kiváló lokációval Mátészalka szívében!

Mátészalkán, a Hildi János parkban kínálunk megvételre egy 4. emeleti, teljesen berendezett lakást, amely azonnal bérbe adható, így befektetésnek is kiváló választás. A 47 nm-es, másfél szobás ingatlan praktikus elosztású, a konyhához tartozó kamrarész pedig extra tárolási lehetőséget biztosít. A modern műanyag nyílászárók és a minden helyiségben felszerelt redőnyök kényelmet és energiatakarékosságot nyújtanak. A hűtő-fűtő klímának köszönhetően egész évben kellemes hőmérséklet biztosított. A gépesített konyha azonnali használatra kész, így új tulajdonosának semmire sem lesz gondja. A közös költség mindössze 8500 Ft, ami kedvező fenntartást jelent.

A ház előtt ingyenes parkolási lehetőség áll rendelkezésre, valamint park és játszótér is található, ami különösen vonzóvá teszi a környéket. Kiváló elhelyezkedésének köszönhetően minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető a közelben. A barátságos, összetartó lakóközösség pedig csak tovább növeli az ingatlan értékét és élhetőségét.

OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Otthon Start Hitelprogram, Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim!

Érdeklődés esetén kérem hivatkozzon a következő referenciaszámra: M327391

*****://**.**********.***/****/******************************************