Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Budapest

1042 Budapest, IV. kerület , Erzsébet utca

54.9 M Ft

1 568 571 Ft /m2

  • Lakóterület:

    35 m2

  • Szoba:

    2

Eladó lakás Budapest
1 / 15
  • Eladó lakás Budapest
Közvetítői azonosító: LK048059-5147331
Azonosító: 744105

Paraméterek:

  • tégla épület
  • felújított
  • összkomfortos
  • utcai panoráma
  • egyéb fűtési mód
  • 3m-nél alacsonyabb belmagasság
  • Lift nincs

Leírás:

Minőségi felújított, kis lakás kiváló helyen!

Eladó egy 35 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás Budapest IV. kerületében, Újpest központ közelében, mégis rendkívül csendes utcában, kiváló infrastruktúrával.

A lakás komplett felújításon esett át: a villamos hálózat teljesen cserélve, minden nyílászáró új, a tető megújult, kémény kialakítva, így akár kandalló is létesíthető, modern gázkazános fűtés padlófűtéssel, amely kényelmes és energiatakarékos megoldás.

Ha nem szeretnél felújítással, szakikkal és váratlan költségekkel foglalkozni, ezt a lakást neked találták ki.

De ha mégis később nagyobb lakásra lesz szükséged a tetőtér is beépíthető.

A lakás elhelyezkedése kiváló: Nagyon csendes helyen van mégis néhány percen belül elérhető: üzletek, gyógyszertár, orvosi rendelő, éttermek, kávézók,óvoda, iskola, zöldterületek.

A közlekedés kimondottan jó: több busz- és villamosjárat, gyors eljutás a metróhoz, autóval is könnyen megközelíthető.

A parkolás a ház előtt ingyenes, ami ritka és nagy érték a környéken.

Ez az ajánlat azoknak szól, akik nyugodt környezetben, mégis városi kényelemben szeretnének élni kompromisszumok nélkül.

Ingyenes hitelközvetítéssel is segítem a vásárlást.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Amennyiben az ingatlan megfelelne az elvárásainak de nem rendelkezik a teljes vételárral? Ebben az esetben a CREDIPASS munkatársai kötelezettség- és díjmentes tanácsadással állnak Ügyfeleink rendelkezésére.
Használja ki a jelenleg még érvényben lévő kedvező kamatozású hiteleket, CSOK-ot, illetékkedvezményt!