Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó családi ház Derecske

4130 Derecske

54.9 M Ft

610 e Ft /m2

  • Lakóterület:

    90 m2

  • Szoba:

    3

  • Telekterület:

    1048 m2

Eladó családi ház Derecske
1 / 24
  • Eladó családi ház Derecske
Közvetítői azonosító: M328133-5215306
Azonosító: 743927

Paraméterek:

  • tégla épület
  • jó állapotú
  • összkomfortos
  • gáz cirkó fűtés
  • légkondícionált

Leírás:

Beton alapra épült, dupla szigeteléssel rendelkező családi ház eladó. A külső falak és a födém jelenleg nem szigeteltek, azonban az ingatlan kiváló műszaki állapotban van: vizesedésnek, repedéseknek semmi nyoma.

A ház elrendezése praktikus és jól élhető:

2 tágas, utcára néző szoba (csendes, zsákutcai elhelyezkedés miatt nincs forgalmi zaj)
külön étkező, amely könnyedén egybenyitható a konyhával egy modernebb tér kialakításához
külön WC és fürdőszoba
belülről megközelíthető kazánház
kb. 12 m?-es előszoba, amely akár egy harmadik szoba kialakítására is lehetőséget ad