Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó családi ház Budapest

1182 Budapest, XVIII. kerület

114.9 M Ft

809 155 Ft /m2

  • Lakóterület:

    142 m2

  • Szoba:

    4 + 2 fél

  • Telekterület:

    560 m2

Eladó családi ház Budapest
1 / 30
  • Eladó családi ház Budapest
Közvetítői azonosító: M320685-5214031
Azonosító: 743735

Paraméterek:

  • tégla épület
  • közepes állapotú
  • duplakomfortos
  • kültéri parkoló benne az árban
  • gáz cirkó fűtés

Leírás:

Befektetők, családosok, összeköltözők figyelem! Eladó két generáció számára is alkalmas, nettó 142 nm-es családi ház Budapest, XVIII. kerületében,Bókay telepen, a Zila kávéház közelében! A ház részben már felújított (villanyvezetékek, nyílászárók, tető, csatorna), két külön bejáratú önálló lakrészből áll, egy belső kétszintes nettó 100nm-es, és egy nettó 42 nm-es lakásból - külön-külön villanyórával, közös víz-, és gázórával. A nagyobb lakásban nappali és 3 +1/2 szoba, előtér, konyha-étkező, fürdőszoba, wc található, míg a kisebben a nappali-konyha-étkező mellett 1 hálószoba, tágas előtér, fürdőszoba és wc. Nyáron, a forró napsütésben egy kb. 20 nm-es fedett terasz ad árnyékot. Otthon Start Programra alkalmas, ingatlanjogilag rendezett, hitelezhető. Önálló hrsz-ú, 560 nm-es telek tartozik hozzá. Nagyszerű megoldás lehet összeköltözők vagy nagycsaládosok számára, de befektetési lehetőségnek is kiváló!
Lokáció szempontjából szintén kiváló: 2-3 perces sétára az 50-es villamos, a 93,93A, 236, 236A, 193E, 217, 182,182A, 183, 184, 950, A,577-es buszok megállói, melyekkel akár Kőbánya- Kispest vagy a Határ úti metrómegálló rövid idő alatt megközelíthető. A közelben - sétatávolságra - iskola, ovi, gimnázium, vásárlási és sportolási lehetőségek, önkormányzat, piac, orvosi rendelő...minden, ami komfortossá tehetia hétköznapokat!
Ügyfeleink számára teljes körű ügyintézéssel állunk rendelkezésre! Kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelmegoldásokat kínálunk, illetve az adásvételi szerződés megkötéséhez megbízható ügyvédi közreműködést is tudunk biztosítani!