Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Budapest

1012 Budapest, I. kerület

88.6 M Ft

1 406 349 Ft /m2

  • Lakóterület:

    63 m2

  • Szoba:

    2

Eladó lakás Budapest
1 / 11
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
Közvetítői azonosító: LK061275-5201706
Azonosító: 740920

Paraméterek:

  • tégla épület
  • egyéb fűtési mód
  • belmagasság 3m és 4m között

Leírás:

Eladó 2 szobás, tehermentes lakás a Vérmező szomszédságában Budapest I. kerület, Attila úton.Kivételes lehetőség Budapest egyik legkeresettebb negyedében: eladó ez a tágas, jó elosztású, 63 m²-es, 2 szobás tégla lakás az I. kerület szívében, közvetlenül a Vérmező park mellett.A lakás főbb jellemzői:63 m² alapterület, átgondolt, módosított elrendezés2 különbejáratú szoba, mindkettő parkettával borítottCsendes, oldalsó sétálóutcára néző szobákKonyha a belső udvarra néz, szintén csendesKamra a konyha mellettKorszerű, cserélt nyílászárók, kiváló hang- és hőszigetelésKondenzációs gázkazán fűtéshez és melegvíz-ellátáshozLapburkolatos folyosó, konyha és fürdőszoba egyszerű, de jó állapotbanNagy beépített szekrény az előszobában (vételárban)Konyhaszekrények, gáztűzhely és hűtő az árban szerepelnekTehermentes ingatlanMegfelel a 3%-os Otthonteremtési Program hitelkonstrukciójánakAz Attila út az I. kerületben a Budai Várnegyed közvetlen szomszédságában található, ami önmagában presztízst jelent. Az épület közvetlenül a Vérmezőre néz, a lakás viszont az oldalsó kis utcára, így csendes. A Vérmező Budapest egyik legnagyobb, összefüggő zöldterülete pár lépésre, ideális sétához, sportoláshoz, kikapcsolódáshoz.A tömegközlekedés rendkívül jó: a Déli pályaudvar és a Széll Kálmán tér (M2 metró, villamosok, buszok) egyaránt könnyen elérhető gyalogosan.Ez az ingatlan lokációjánál és rugalmas alaprajzánál fogva egyaránt megfelel fiatal pároknak, családoknak, illetve akár ügyvédi vagy tervezőirodának is.Bevásárolni sem kell messzire menni: a CBA Attila Csemege szinte a szomszédban van. A környéken több jó étterem és kávézó is van, köztük a népszerű Marischka étterem és a Csészényi Café. A negyed csendes és biztonságos, mégis mindent megtalálni a közelben.

Figyelmeztetés!

A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.

hirdetés

Hirdető:

hirdetés

hirdetés

Lépj kapcsolatba a hirdetővel!

Héring Rómeó

Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Hibás email!
Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Túl rövid telefonszám!
Még karaktert írhatsz

Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

Az ÁSZF elfogadása nélkül nem küldhetsz üzenetet!
Siker!

© 2017 lakpont.com

Minden jog fenntartva

Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]