Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Budapest

1202 Budapest, XX. kerület , Nagysándor József utca

49.9 M Ft

1 108 889 Ft /m2

  • Lakóterület:

    45 m2

  • Szoba:

    2

Eladó lakás Budapest
1 / 15
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
Közvetítői azonosító: H512863-5155172
Azonosító: 729252

Paraméterek:

  • tégla épület
  • jó állapotú
  • utcai panoráma
  • elektromos fűtés
  • G energia osztály
  • 3m-nél alacsonyabb belmagasság

Leírás:

Ez a 48 négyzetméteres, két szobás lakás Pesterzsébet szívében található, ahol a városi élet minden előnyét élvezheti, miközben a környék csendes, nyugodt légkörével várja Önt.

A lakás állapota jó, így Önnek nem kell azonnal felújításra költenie, hanem azonnal birtokba veheti.
Az elektromos fűtési rendszer (fan-coil) és a klímaberendezés biztosítja a kellemes hőmérsékletet a forró nyári napokon és a hűvös téli estéken egyaránt.
(Cirkó illetve radiátoros fűtés is elő van készítve ,ha valaki inkább ezt preferálná!)
-Víz ,villany vezeték felújítva
- új hideg .meleg burkolatok

Amennyiben szeretne többet megtudni erről a kivételes lehetőségről, ne habozzon felvenni velem a kapcsolatot. Bármilyen kérdése van, szívesen állok rendelkezésére, hogy segítsek Önnek megtalálni álmai otthonát vagy befektetését. A bizalom és az ügyfélközpontúság számomra kiemelten fontos, ezért minden kérdésére gyors és részletes választ fog kapni.

Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget, lépjen kapcsolatba velem még ma!

Figyelmeztetés!

A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.

hirdetés

Hirdető:

hirdetés

hirdetés

Lépj kapcsolatba a hirdetővel!

Kovács Henriett

Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Hibás email!
Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Túl rövid telefonszám!
Még karaktert írhatsz

Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

Az ÁSZF elfogadása nélkül nem küldhetsz üzenetet!
Siker!

© 2017 lakpont.com

Minden jog fenntartva

Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]