
55 M Ft
1 341 463 Ft /m2
41 m2
2

Kétszobás lakás eladó, Erzsébetváros közepén!
A Király utca és az Almássy tér, egyaránt 200 méter, de a Nagykörút is csak 1 megálló!
A kétszintes társasház, a 19. században, még a többemeletes pesti bérházak korszaka előtt épült, eredetileg fogadónak.
Ennek köszönhetően, a földszinti lakás, sokkal fényesebb, hiszen csak 1 emelet van felette!
Jobban besüti az udvart a nap, ráadásul mindkét szobának 2-2 ablaka van, amelyek mind délre néznek.
A ház teljes külső homlokzata felújításra került 2020-ban, a lépcsőházzal és a bejárattal együtt.
Szerencsére, a ház nagyon csendes, a földszinten mindössze 4 lakás van, összesen a házban is csak 15, és senki sem járkál el a szobák ablakai előtt.
A lakás tehermentes, azonnal költözhető, vagy azonnal bérbeadható!
A lokáció, a műemlék-jellegű épület, és Erzsébetváros klasszikus értékei miatt, befektetésként óriási hasznot hozhat!
A padlóburkolatokat már kicserélték, új zuhanykabint szereltek be, a gázkonvektoroknak kibélelték a kéményt, de a jövőben, további felújításra lesz szükség.
A 73-as és 76-os troli, a szomszéd háznál áll meg, a 70-es és 78-as troli 200 méter, de az Andrássy út is csak séta távolság.
Ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk 25 éve.
Az OTP Csoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Cégünk digitális rendszerrel dolgozik már közel 6 éve, így akár online, személyes találkozó nélkül is zökkenőmentesen vásárolhatja meg a kiválasztott ingatlant! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízing konstrukciót, állami támogatásokat, lakás-takarékpénztári megoldásokat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézésében is. Bővebb tájékoztatásért hívjon bizalommal akár hétvégén is! FONTOS: Ha még nem volt ingatlan a nevén, vagy gyermekeinek szeretné megvásárolni ezt a kiváló adottságokkal rendelkező lakást, az új kedvezményes 3%-os kamatozású hitelt az OTP Bank hátterével 22 napon belül tudjuk biztosítani!
Referencia szám: M321380-LP
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:

OTP Ingatlanpont
Budapest V. kerület Hold utca 25
hirdetés
hirdetés
Hegedűs Tibor
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]