
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok37.6 M Ft
376 e Ft /m2
100 m2
2
2003 m2

Hosszúpályi belterületén, csendes, nyugodt környezetben eladó ez az otthonos, barátságos hangulatú ház. Ideális választás pároknak vagy mindazoknak, akik meghitt, békés otthont keresnek elérhető közelségben.
Az ingatlan főbb paraméterei:
-Település: Hosszúpályi belterület
- Ingatlan típusa: Családi ház
- Telek területe: 2003 m?
- Lakóterület: 100 m?
- Szobák száma: 2 szoba
- Szerkezet: Vályog
- Tető: Cserép, jó állapotban
- Fűtés: Gázkonvektoros hőleadókkal, plusz kályha
- Közművek: Gáz, víz, villany (rézvezetékelt,), minden közmű telken és ingatlanon belül
-Szobák kilátása: Utcafronti
- Burkolatok: Szobákban parketta, konyha/fürdő/közlekedő járólap
- Parkolás: Utcán és az udvaron is megoldható
- Költözhetőség: Azonnal
- Jogi helyzet: Per- és tehermentes
- Állapot: Azonnal költözhető, lakható, igény szerint korszerűsíthető
További információért keressen bizalommal akár hétvégén is. Az ingatlan megtekintése előzetes telefonos egyeztetés alapján lehetséges. Irodánkban kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelkonstrukciók érhetők el az OTP bank hátterével.
Referenciaszám: M320054
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Nyíregyháza Bocskai utca 18-20 - OTP Ingatlanpont Iroda
hirdetés
hirdetés
Balázscsikné Hanzel Renáta
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]