
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok44 M Ft
733 333 Ft /m2
60 m2
3

Elegetek van a nagyvárosi zsúfoltságból? Biztonságos, természetközeli környezetben szeretnétek felnevelni a gyermeketek?
Költözzetek ÚJ lakóparkba Nagykőröstől 10 km-re!
2026 nyári átadással új építésű, igényes kivitelezésű, FALUSI CSOK-ra is alkalmas NAPPALI + 2 HÁLÓSZOBÁS sorházi lakás eladó egy ÚJONNAN KIALAKULÓ LAKÓPARKBAN KOCSÉRON!
Fő jellemzők:
Alapterület: 60,43 m² lakótér + 14,56 m² terasz.
Elosztás: amerikai konyha + nappali, 2 hálószoba, fürdőszoba, külön WC
Telek: Kb. 200 m² saját kertkapcsolat.
Parkolás: autóbeálló biztosított.
Műszaki felszereltség:
Ablakok/Ajtók: 3 rétegű antracit műanyag ablakok és biztonsági bejárati ajtó.
Fűtés/Hűtés: Hőszivattyús fűtés padlófűtéssel, klíma.
Tető: Antracit Terrán beton cserép, alumínium ereszcsatorna.
Környék:
A lakás kimondottan biztonságos, egészséges, falusias környezetben található, a lakópark elsőként épülő társas házában.
Amennyiben hitelre van szükségetek, teljes körű bankfüggetlen ügyintézéssel segítjük a vásárlást.
******** Ft
Akár vásárolna, akár bérelne vagy hitelt venne fel, keressen bizalommal!
Díjmentesen segítünk!
Várom megtisztelő hívását!
Nánai-Szűcs Edit
**-****-***
Referencia szám: LK037923
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:

Duna House
Kecskemét, Dobó krt. (Passage üzletház)
hirdetés
hirdetés
Nánai-Szűcs Edit Ibolya
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]