
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok85 M Ft
1 491 228 Ft /m2
57 m2
2

Ha fontos Önnek, hogy minden karnyújtásnyira legyen – a Parlament, a Duna-part, kávézók, tömegközlekedés, munkahelyek – akkor ez a lakás Önnek szól. Ideális választás, ha a város ütőerénél szeretne élni, de nyugalomra is vágyik. Az V. kerületben, a Kálmán Imre utcában, pár perc sétára a Szabadság tértől és a metróktól eladó egy két szobás lakás. Ez Budapest közigazgatási és pénzügyi központja – itt van a legtöbb minisztérium, hivatal, bank és nagyvállalati iroda. Kiváló befektetés, mert frekventált elhelyezkedése révén könnyen kiadható.
A lakásról:
- 4. emeleti, lift van, Keleti tájolás
- 2 különnyíló szoba, konyha, fürdő+WC, közlekedő
- Tartozik hozzá egy külön 2,5 nm-es tároló
- Csendes udvarra néz, így nyugodt otthont biztosít még a belvárosban is
- Átlagos állapotú, tisztasági festés után költözhető, de akár fel is újítható – hosszú távon megéri
- Alacsony fenntartás: 14.000 Ft/hó közös költség, vízzel együtt
A társasházról:
- Az épület 1930-ban épült klasszicista stílusban.
- 4 emeletes ház homlokzata, lépcsőháza, a körfolyosók és lift is frissen felújítva.
- A ház elegáns, belső udvara különleges hangulatot áraszt - nagy fa és madárcsicsergés.
A környékről:
- Budapest elsőszámú turisztikai célpontja, számos történelmi látványosság otthona.
- Világszintű gasztronómiai szolgáltatások és éjszakai élet.
- Közelben a Szabadság tér, kávézók, éttermek, Parlament és a Duna-part.
- Könnyű közlekedés: M2, M3, villamosok és buszok.
Kinek ajánljuk?
- Azoknak, akik a város központjában szeretnének élni, dolgozni vagy tanulni.
- Párban élőknek, fiatal szakembereknek, egyetemistáknak, akik nem csak a központban, hanem első lakásként értékálló ingatlant szeretnének.
- Befektetőknek, akik hosszú távon is jól kiadható lakást keresnek.
Ez a lakás nem luxus – hanem egy jó döntés egy jó helyen.
Ne hagyja ki, nézze meg személyesen!
Szívesen megmutatjuk – hívjon bátran a hét bármely napján!
FINANSZÍROZÁSBAN ONLINE ÜGYINTÉZÉSSEL IS SEGÍTÜNK!
- Hitelszakértőink 20 éves szakmai tapasztalattal várják, előre egyeztetett időpontban akár normál munkaidőn kívül is.
- Bank-független Hitel Centerünk díjmentesen versenyezteti minden bank és hitelintézet kínálatát, hogy a legmegfelelőbb konstrukciót találjuk meg Önnek.
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Otthon Centrum
XX. kerület - Török Flóris utca
hirdetés
hirdetés
Váradi Márton
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]