
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok59.8 M Ft
1 067 857 Ft /m2
56 m2
2

Eladó panellakás Érd szívében csendes zsákutcában!
Eladásra kínálunk egy 56 m²-es, 4. emeleti, tágas és világos panellakást Érd központjában, mégis csendes, nyugodt környezetben egy négyemeletes, szigetelt társasház legfelső szintjén.
Főbb jellemzők:
Részben felújított: 2017-ben új burkolatokat kapott az ingatlan, a fürdőszoba és WC is megújult.
Távfűtés egyedi mérőórával alacsony rezsiköltség. Tisztasági festés után azonnal költözhető. A kisebb szoba két bejárattal rendelkezik, parkra néző kilátással
Jelenleg megbízható bérlők lakják így befektetésnek is kiváló választás. Kiváló infrastruktúra: Busz- és vasútállomás, boltok, gyógyszertár, iskola, óvoda minden pár perc sétára elérhető!Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget Érd egyik legjobb fekvésű lakására!
Amennyiben felkeltettük érdeklődését keressen bizalommal!
Érd: Gosztola Erika: +**/********* email: ********.*****@**.** *****://************.**.**/
Referencia szám: LK097159
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:

Duna House
Dunaharaszti
hirdetés
hirdetés
Gosztola Erika
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]