
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok9.99 M Ft
9 107 Ft /m2
1097 m2

Eladásra kínálok Ásványrárón a Kikötői utcában egy 1097 m2-es Lf3-as övezetbe sorolt építési telket!
A telek folyamatosan karbantartott, jó állapotú, közművek utcában víz, gáz, villany és távközlési vezetékek futnak. A környék pedig nyugodt, közvetlen szomszédságban nincs beépítés.
Ásványráró a Szigetköz részeként bővelkedik zöldövezetben, folyóágakban és holtágakban, így ideális választás mindazoknak, akik szeretik a természetet és a vízparti hangulatot. A község emellett kiváló elhelyezkedésű: Győr és Mosonmagyaróvár is könnyen elérhető, ezért azok számára is vonzó lehetőség, akik nyugodt lakókörnyezetet keresnek, de fontos számukra a jó megközelíthetőség. A telek mellett jobb oldalon egy 1091 m2-es, bal oldalon pedig egy 1072 m2-es telek található, így külön-külön és egyben is értékesíthető.
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!
Referenciaszám: M313149
9990000 Ft
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:

OTP Ingatlanpont
Győr Bajcsy-Zsilinszky út 27
hirdetés
hirdetés
Péter Richárd
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]