
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok56 M Ft
746 667 Ft /m2
75 m2
3
494 m2
Eladó családi ház Kecskemét, Máriaváros
Kecskemét közkedvelt városrészében, Máriavárosban eladó egy 75 m²-es, nappali + 2 szobás, önálló telken álló családi ház. Önálló, teljesen körbekerített telkünk 494 m². Tágas, nagyméretű szobák, a kényelmes konyha-étkező közvetlen udvar kapcsolattal rendelkezik, illetve egy nagyméretű kamra is kapcsolódik a konyhához. A jó állapotú, fa nyílászárók redőnnyel felszereltek. Ideális választás családoknak, akik szeretnének nyugodt környezetben, mégis a belvároshoz közel élni.
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Duna House
Kecskemét, Jókai utca 5.
hirdetés
hirdetés
Koloh Viktor
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]