
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok39.7 M Ft
749 057 Ft /m2
53 m2
2
Eladó Pécs frekventált részén, Uránvárosban egy 2 szobás, erkélyes lakás!
Pécs, Szőnyi Ottó utcában, 4 emeletes panelház 3. emeletén kínálunk megvételre egy 53 nm-es, világos, kényelmes, erkélyes lakást. A ház részt vett a panelprogramban, így a szigetelés modern, a bejárati ajtó pedig új, műanyag.
A lépcsőház rendezett, a ház körül rengeteg zöld terület található, ami jó levegőt és nyugodt, intim környezetet biztosít.
Ez a lakás ideális választás, ha csendes, mégis jól megközelíthető otthont keres.
Ne maradjon le róla, hívjon még ma, és nézze meg személyesen! (M310649)
Otthon Start Hitelprogram
******** Ft
Referencia szám: M310649
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
OTP Ingatlanpont
Pécs Király utca 75
hirdetés
hirdetés
Borvári Mária
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]