
75.9 M Ft
1 116 176 Ft /m2
68 m2
2 + 1 fél
Ha nem szeretne a felújítással bajlódni, jó szívvel ajánlom a közkedvelt Farkaserdő utcában Kordován térnél a IV. kerületben ÚJPESTEN, ezt a 68 m2-es 3 szoba-konyha nagy előszobás, kiváló tájolású napfényes franciaerkélyes panellakást az első emeleten.
A 2025-ös felújítás minden burkolatot érintett, és a belső nyílászárók is újak.
A külső ablakokat 2008-ban, a radiátorokat 2009-ben cserélték.
A ház 10 emeletes, hívó liftes, minden szinten 4 lakás található. Az épület külső szigetelése nem történt meg, viszont az összegyűjtött közösköltség tartalék 34 millió forint. A közös képviselő elmondása szerint, ahogy pályázat nyílik, élni fognak vele.
A jelenlegi közös költség 17 ezer forint felett van egy picivel.
Fűtése távhő, hőleadása radiátorokon keresztül történik.
Lakóközössége jó, a környék infrastruktúrája kiváló, sok üzlet pár lépésre!
Az ingatlan kulcsos, várom hívását!
A tulajdonos az értékesítést kizárólag irodánkra bízta!
Referencia szám: M306229-LP
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
OTP Ingatlanpont
Csongrád Fő utca 54
hirdetés
hirdetés
Pócsik Attila
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]