
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok90 M Ft
1 097 561 Ft /m2
82 m2
2
Belvárosi karakter, végtelen lehetőségekkel álmodd újra Te!A VI. kerület szívében, egy karbantartott, liftes társasház 3. emeletén kínálunk eladásra egy 82 m²-es, felújítandó, 2 szobás lakást, amely tökéletes alap egy modern otthon vagy jövedelmező befektetés kialakításához.A lakás csendes, udvarra néző, világos ablakokkal rendelkezik, és az egyik szobában kialakított fekvőgaléria praktikus helykihasználást tesz lehetővé.Tágas terek, nagy belmagasság és átalakíthatóság ezek adják ennek az ingatlannak a valódi értékét. Azonnal birtokba vehető nem kell várni a lehetőségre! Fiatal pároknak: első otthonként igazi ékszerdoboz lehet belőle. Befektetőknek: kiváló kiadási potenciál, jó elhelyezkedés, jól alakítható alaprajz.Lokáció, ami mindig érték: közel a körút, metró, éttermek, kávézók és egyetemek mégis nyugodt belső udvarra néző ablakokkal.Ne csupán lakást vásárolj formálj belőle egyedi otthont vagy biztos hozamot!Hívj most a részletekért vagy a megtekintés időpontjáért!
Hívjon bizalommal, hétvégén is - +**** *******
Referencia szám: LK039912
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Szabó-Sári Boglárka
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]