
46.9 M Ft
1.876 M Ft /m2
25 m2
1
FELÚJÍTOTT, 1. EMELETI GARZON!
Eladó Budapest 13. kerületében (Lőportárdűlő) egy csendes, 1. emeleti, ÖNÁLLÓ HELYRAJZI SZÁMMAL RENDELKEZŐ, 25m2-es világos, FELÚJÍTOTT garzon fekvő galériával. A 2 szintes társasház karbantartott, jó lakóközösséggel rendelkezik. Fás, kertes belső udvara szép látványt nyújt. 2022-ben teljes körű felújítás történt a lakásban, kicserélték a vezetékeket, nyílászárókat, valamint hűtő-fűtő klímát telepítettek, ami a gázkonvektor alternatívájaként is működhet. Rezsije rendkívül alacsony. Befektetőknek is ideális, a kiváló közlekedés miatt is, de saját részre is, mert nyugodt csendes környék a belvároshoz közel mégis zöld udvarral. Jelenleg albérlő lakja, igény szerint maradna továbbra is bérlő!
Az ingatlan nem megosztott, önálló helyrajzi számmal rendelkezik, hitelezhető!
Befektetőknek is ideális, a kiváló közlekedés miatt is, de saját részre is, mert nyugodt csendes környék a belvároshoz közel mégis zöld udvarral.
Ha további kérdése van, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, kérem keressen a megadott elérhetőségeken!
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont Iroda
hirdetés
hirdetés
Gila Gréta
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]