
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok84.9 M Ft
1 195 775 Ft /m2
71 m2
5

Eladó egy lenyűgöző, panorámás kilátással rendelkező, belvárosi téglalakás, amely belső 2 szintes, dupla komfortos, 3 szobát és amerikai konyhás nappalit foglal magában. Az ingatlan teljesen felújított, így az új tulajdonosnak nem lesz más dolga, mint élvezni a tágas és napfényes tereket. A lakás terasszal is rendelkezik, amely ideális helyszín a pihenésre ..Ez a lakás ideális választás azok számára, akik a város szívében szeretnének élni, mégis fontos számukra, hogy egy nyugodt, modern és jól felszerelt otthonban élvezhessék a mindennapokat. A napfényes elrendezés és a modern kialakítás garantálja a mindennapi kényelemet, így ez az ingatlan nem csupán befektetés, hanem igazi otthon is lehet. Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget, lépjen kapcsolatba velünk még ma!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Energetikai Tanúsítvány folyamatban.
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:

Duna House
Pécs, Király-ház
hirdetés
hirdetés
Szecsődi Anikó
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]