Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Nagytarcsa

2142 Nagytarcsa

109.5 M Ft

1 073 529 Ft /m2

  • Lakóterület:

    102 m2

  • Szoba:

    4

Eladó lakás Nagytarcsa
1 / 14
  • Eladó lakás Nagytarcsa
Közvetítői azonosító: LK069767-5230208
Azonosító: 747862

Paraméterek:

  • tégla épület
  • egyéb fűtési mód
  • 3m-nél alacsonyabb belmagasság

Leírás:

Kertkapcsolattal rendelkező sorházi lakás eladó Nagytarcsán!

Nagytarcsa csendes, nyugodt részén eladó egy 2018-ban épült, modern kialakítású, kétszintes sorházi lakás, amely ideális választás lehet családok számára vagy azoknak, akik szeretnének egy kényelmes, alacsony fenntartású, mégis tágas otthonba költözni. Az ingatlan nettó 102 nm-es lakótérrel rendelkezik, amelyhez egy 70 nm-es saját, intim kertrész tartozik, így a lakás tökéletesen ötvözi a családi házak kényelmét a sorházi élet praktikumával.

Az otthon elrendezése rendkívül átgondolt: a világos és tágas nappali mellett három külön nyíló szoba került kialakításra, amelyek közül az egyikhez külön gardró szoba került kialakításra. Két szobához saját terasz kapcsolódik, amelyek kellemes pihenőhelyet kínálnak a reggeli kávéhoz vagy egy hosszú nap utáni kikapcsolódáshoz.

Az ingatlan újszerű állapotú, folyamatosan karbantartott, így az új tulajdonosnak semmilyen felújítási vagy plusz ráfordítási költséggel nem kell számolnia. A lakás dupla komfortos, tágas terei pedig kényelmes és élhető környezetet teremtenek a mindennapokhoz.

A korszerű műszaki megoldásoknak köszönhetően a fenntartási költségek rendkívül kedvezőek. Az épület 15 cm-es külső szigetelést kapott, a fűtésről modern cirkó gázkazán gondoskodik, emellett mindkét szinten hűtő-fűtő klíma került felszerelésre, amely egész évben kellemes hőérzetet biztosít. A műanyag nyílászárók redőnnyel ellátottak, amelyek tovább növelik a komfortot és az energiahatékonyságot.

A lakáshoz tartozik egy 450 nm-es, közös használatú, zárt udvar is, ahol minden lakó számára saját parkolóhely biztosított. Az udvarban közös sütögetőhely került kialakításra, amely kiváló lehetőséget nyújt családi és baráti összejövetelekhez.

Az ingatlan elhelyezkedése kiváló: Nagytarcsa közkedvelt, csendes részén található, ugyanakkor közlekedési szempontból is rendkívül előnyös. A közelben minden fontos infrastruktúra könnyen elérhető, így a nyugodt környezet mellett a mindennapi élet kényelme is garantált.