Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Kiadó lakás Miskolc

3529 Miskolc

100 e Ft

1 887 Ft /m2

  • Lakóterület:

    53 m2

  • Szoba:

    2

Kiadó lakás Miskolc
1 / 19
  • Kiadó lakás Miskolc
Közvetítői azonosító: M329550-5231692
Azonosító: 747775

Leírás:

Kiadó Miskolc kedvelt helyén a Csabai kapuban egy 53 nm-es, 2 szobás, 2026-ban felújított 3. emeleti lakás 4 emeletes tégla épületben bútorozatlanul. A fűtést gázkonvektor, a melegvizet átfolyós gázvízmelegítő biztosítja.
A felújítás a fürdőszoba kivételével minden helyiséget érintett. A bejárati ajtó és nyílászárók cseréje megtörtént, a helyiségeket kifestették, újraburkolták, a konyhában a gázkonvektor cseréje is megtörtént. Elsősorban egyedülállók és párok jelentkezését várjuk! A tömegközlekedés kiváló, a buszmegálló közelsége miatt a belváros, egyetem pár perc alatt elérhető. A társasház környékén a parkolás díjmentes. Szerződéskötéskor 1 havi díj + 2 havi kaució fizetendő! További információért és azbingatlan megtekintéséért hívjon bizalommal.

Referencia szám: M329550

dr. Rohács Andrea