Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Dunakeszi

2120 Dunakeszi

125 M Ft

1 436 782 Ft /m2

  • Lakóterület:

    87 m2

  • Szoba:

    4

Eladó lakás Dunakeszi
1 / 15
  • Eladó lakás Dunakeszi
Közvetítői azonosító: LK073183-5226560
Azonosító: 746774

Paraméterek:

  • tégla épület
  • újszerű
  • egyéb fűtési mód
  • legfelső emelet (nem tetőtéri)
  • 3m-nél alacsonyabb belmagasság

Leírás:

Eladó a Malom-árok lakóparkban egy 2019-ben épült, téglából készült, nettó 87 nm alapterületű, rendkívül világos és átgondolt elrendezésű lakás, amelyhez egy 30 nm-es, tágas terasz is tartozik.

Az ingatlan központi tere az amerikai konyhás nappali, amelyből közvetlen kijárás nyílik a teraszra.

A lakás további helyiségei között található:

– két hálószoba
– az egyik hálószoba teraszkapcsolatos
– a másikból galéria érhető el

A galéria:

– kiváló tárolási lehetőséget biztosít
– dolgozószobának is ideális
– plusz hálórészként is használható
– klíma gondoskodik a fűtésről és a hűtésről

Az egyik hálószobából szintén közvetlen kijárás van a teraszra.

A fürdőszoba:

– kádas kialakítású
– WC-vel felszerelt

Emellett egy különálló WC is rendelkezésre áll.

A folyosón nagy méretű, beépített szekrény került kialakításra, ahol helyet kapott:

– a mosógép
– a fölé épített szárítógép
– a gázkazán

A gázkazán biztosítja a fűtést és a melegvizet.

A 30 nm-es terasz a lakás egyik legnagyobb értéke, ahol:

– kétszemélyes finn szauna
– kényelmes kültéri lounge bútorok

kaptak helyet, így a mindennapokban valódi privát wellness élményt nyújt.

A lakásban összesen három klíma található, amelyek nyáron kellemes hűvöst biztosítanak.

A rezsi rendkívül kedvező:

– a fűtés a leghidegebb hónapokban sem haladja meg a 10 000 forintot
– a belső hőmérséklet 23 °C vagy annál magasabb értéken van tartva

Az ingatlanhoz tartozik továbbá:

– egy első emeleti tároló
– egy deszkázott padlástér
– egy zárt udvari gépkocsibeálló

A gépkocsibeálló kötelezően megvásárolandó, 7 millió forint értékben.