Eladó lakás Budapest

1215 Budapest, XXI. kerület

46.9 M Ft

1 019 565 Ft /m2

  • Lakóterület:

    46 m2

  • Szoba:

    1 + 1 fél

Eladó lakás Budapest
1 / 12
  • Eladó lakás Budapest
Közvetítői azonosító: LK079630-5225996
Azonosító: 746395

Paraméterek:

  • panel
  • távfűtés egyedi méréssel
  • 3m-nél alacsonyabb belmagasság
  • Lift van

Leírás:

Csepeli gyöngyszem az Árpád utcában Alakítsa saját ízlésére!
Eladásra kínálunk a XXI. kerület legkedveltebb részén, az Árpád utcában egy 3. emeleti, másfél szobás, azonnal birtokba vehető panel lakást. Az ingatlan egy rendezett, 10 emeletes szövetkezeti társasházban található.

Főbb paraméterek:
Alapterület: 46 nm Másfél szoba + külön gardróbszoba.

Emelet: 3. emelet (ideális magasság, csendes, de könnyen megközelíthető).

Állapot: Felújítandó remek alap, ahol nem kell más elhibázott bontásáért fizetnie, mindent a saját igényei szerint alakíthat ki.

Nyílászárók: Már kicserélve! Modern, 3 rétegű műanyag ablakok gondoskodnak a tökéletes hang- és hőszigetelésről.

Fenntarthatóság: Távhő egyedi méréssel, így csak azt fizeti, amit valóban elhasznál.

Költségek: Kedvező, 15.000 Ft-os közös költség, amely tartalmazza a szövetkezeti ház fenntartási díjait.

Miért ez a lakás a legjobb választás?
Külön gardróbszoba: Felejtse el a helypazarló szekrényeket a szobákban! A dedikált gardróbhelyiség elnyel minden ruhát és háztartási eszközt.

Szövetkezeti ház: A társasház gazdálkodása rendezett, a közös területek tiszták és karbantartottak.

Azonnal költözhető: Nincs hosszas kiköltözési idő, az adásvételt követően azonnal megkezdheti a felújítást vagy a beköltözést.

Lokáció: Az Árpád utca stratégiai pont Csepelen. A HÉV, a buszpályaudvar, a piac és a Csepel Plaza is sétatávolságra van, mégis nyugodt lakótelepi környezetben pihenhet.

Kinek ajánljuk?
Fiataloknak/Első lakásvásárlóknak: Akik saját stílusukra szabott otthont szeretnének remek közlekedés mellett.

Befektetőknek: Az alacsony fenntartás és a népszerű környék miatt a felújítás után azonnal, magas hozammal kiadható.

Ár/érték arányban verhetetlen lehetőség Csepel szívében!
Érd: Tálas-Kruchió Dorina email: *******.******@**.** tel.: +**/**-***-****