Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Budapest

1083 Budapest, VIII. kerület

74.8 M Ft

1 168 750 Ft /m2

  • Lakóterület:

    64 m2

  • Szoba:

    3

Eladó lakás Budapest
1 / 16
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
  • Eladó lakás Budapest
Közvetítői azonosító: M329006-5226513
Azonosító: 746180

Paraméterek:

  • panel
  • összkomfortos
  • panorámás kilátás
  • házközponti fűtés
  • légkondícionált
  • Lift van

Leírás:

Józsefváros, Panorámás Déli fekvésű 3 szobás erkélyes klimatizált lakás eladó a Baross utcában .
A jó elrendezésű 64 m2-es, 9. emeleti, 3 szobás lakás bútorozottan Eladó. Az ingatlan Panel Plusz programon vett részt, ennek keretében szigetelés, saját hőközpont és műanyag nyílászárok beépítésére került.
A lakás 3 éve teljes körűen megújult a fürdőszoba és a WC, a villanyvezeték hálózat.
Mindhárom szoba külön split klímával felszerelt.
Az épület csúsztatott zsalús szerkezetű Stabilabb és jobb hőérzetet biztosít a hagyományos panelnél.
Egy 7m2-es tároló bérlési joga átvehető 1400 Ft/hó.
Jó közlekedés, közelben bevásárlási lehetőség, iskola, óvoda, játszótér. A város legjobb iskolája 10 perc távolságra gyalog, Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium.
Energetikai tanúsítvány nincs de adás vételig meg lesz oldva .
Az ingatlan megfelel az Otthon_Start_Program (Fix3% Lakáshitel Program) feltételeinek. Ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk 25 éve.
Az OTP Csoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Cégünk digitális rendszerrel dolgozik már közel 6 éve, így akár online, személyes találkozó nélkül is zökkenőmentesen vásárolhatja meg a kiválasztott ingatlant! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízing konstrukciót, állami támogatásokat, lakás-takarékpénztári megoldásokat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézésében is. Bővebb tájékoztatásért hívjon bizalommal akár hétvégén is! FONTOS: Ha még nem volt ingatlan a nevén, vagy gyermekeinek szeretné megvásárolni ezt a kiváló adottságokkal rendelkező lakást, az új kedvezményes 3%-os kamatozású hitelt az OTP Bank hátterével 22 napon belül tudjuk biztosítani!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.



Referencia szám: M329006-LP

Figyelmeztetés!

A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.

hirdetés

Hirdető:

hirdetés

hirdetés

Lépj kapcsolatba a hirdetővel!

Hegedűs Tibor

Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Hibás email!
Email-t vagy telefon számot meg kell adjál!
Túl rövid telefonszám!
Még karaktert írhatsz

Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

Az ÁSZF elfogadása nélkül nem küldhetsz üzenetet!
Siker!

© 2017 lakpont.com

Minden jog fenntartva

Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]