Eladó lakás Marcali

8700 Marcali

44.9 M Ft

606 757 Ft /m2

  • Lakóterület:

    74 m2

  • Szoba:

    2

Eladó lakás Marcali
1 / 10
  • Eladó lakás Marcali
Közvetítői azonosító: HK-5225102-5225102
Azonosító: 746068

Paraméterek:

  • tégla épület
  • összkomfortos
  • utcai panoráma
  • gáz cirkó fűtés
  • E energia osztály
  • 3m-nél alacsonyabb belmagasság
  • Lift nincs

Leírás:

Marcali központ részén eladó egy tégla építésű, földszinti, 74 nm-es két szobás társasházi lakás.

Az ingatlan a Balatonhoz (Balatonmáriafürdő) közel található, ezért kiválóan alkalmas nyaralónak is!

Részben felújított, jó elrendezésű, tágas terekkel.

Két nagy szoba: nappali, hálószoba.

Konyha+étkező, kamra, fürdő, külön WC.

Gázcirkó fűtés, műanyag nyílászárók, külső hőszigetelés.

Közvetlen parkolási lehetőség a ház előtt

Ideális első lakásnak, befektetésnek, vagy időseknek (jól megközelíthető, széles lépcsőházi bejárat)

Otthonteremtési Program is igénybe vehető!

Gyors és díjmentes hitelügyintézés a Duna House bank-független saját pénzügyi partnerével by Credipass!

Megtekintés előre egyeztetett időpontban lehetséges!

Marcali egy déli-balatoni település, mindössze 14 kilométerre a Balatontól, ami könnyű elérhetőséget biztosít.

Erős szolgáltatási háttérrel bír, hiszen járásszékhelyként helyben elérhetők orvosi és egyéb ügyintézési lehetőségek.

Az ingatlanpiaca is emelkedőben van, a négyzetméter ár magasabb a vármegyei átlagnál.

Emellett nyugodt, természeti környezetet kínál, és gazdag kulturális és közösségi életet.

A Marcali Gyógyfürdő különleges, mert nátrium-hidrogénkarbonátos, kloridos, fluoros gyógyvize van. Ez segíthet a reumatikus és izületi, idegrendszeri problémák enyhítésében.
Érd.: Barta Richárd
Tel.: ***********

Referencia szám: HK-5225102

Figyelmeztetés!