25.9 M Ft
488 679 Ft /m2
53 m2
2

Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4. emeletén. Az ingatlan jó elosztású, jelenlegi állapotában azonnal birtokba vehető, ugyanakkor igény szerint felújítást igényel, így az új tulajdonos saját ízlése és elképzelései szerint formálhatja. A nyílászárók már korszerű, műanyag ablakokra lettek cserélve, az ingatlan fűtéséről,(+ meleg vízről) pedig a távhő gondoskodik radiátoros hőleadókon keresztül. Elhelyezkedését tekintve kiváló , valamint rezsiköltsége is rendkívül kedvező. Buszmegálló, villamosmegálló, boltok, posta, óvoda, iskola mind néhány perc sétára találhatók. Az ingatlan rövid időn belül költözhető, így saját célra, valamint befektetőknek is egyaránt kiváló választás. Kérem tekintse meg virtuális sétámat is. Jöjjön el, tegyen egy ajánlatot és biztosan meg fogunk tudni egyezni! Várom hívását akár hétvégén is! OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Otthon Start Hitelprogram, Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is állunk ügyfeleink rendelkezésére! Az adásvételhez pedig megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk. Hívása során hivatkozzon az M326220-as referenciaszámra.
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:

OTP Ingatlanpont
Miskolc Szemere Bertalan utca 20