Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Budapest

1146 Budapest, XIV. kerület

88 M Ft

1 239 437 Ft /m2

  • Lakóterület:

    71 m2

  • Szoba:

    2 + 1 fél

Eladó lakás Budapest
1 / 24
  • Eladó lakás Budapest
Közvetítői azonosító: M328723-5223204
Azonosító: 745785

Leírás:

JÓ ELOSZTÁSÚ 3 SZOBÁS LAKÁS KIVÁLÓ KÖZLEKEDÉSSEL ELADÓ!

Budapest XIV. kerület frekventált részén, a Hungária körúton eladó ez az 71 nm-es, délnyugati tájolású MAGASFÖLDSZINTI lakás kis kerttel.

- SZUPER LOKÁCIÓ
- 4 SZOBÁSSÁ IS ALAKÍTHATÓ
- RENDEZETT KERT
- DÉLNYUGATI TÁJOLÁS
KIVÁLÓ KÖZLEKEDÉS
- REMEK BEFEKTETÉS
- SAJÁT TÁROLÓ
- 71 NM ALAPTERÜLET
- +4 NM ERKÉLY

Ideális:
- Kis családoknak,
- Befektetőknek,
- Irodának.

A lakás és a kert:
A lakás 71 nm-es, 3 szobás, jó elosztású. Kis ráfordítással akár 4 szobássá is alakítható. Ha a reggeli kávénkat egy hangulatos zöld környezetben szeretnénk eltölteni, akkor a kellemes méretű, 4 négyzetméteres erkély erre remek lehetőséget kínál. A ház körüli kert gondozott, az egész ház olyan mintha zöldövezetben feküdne, pedig a Hungária körúton található. A nagy ablakoknak és a több mint 3 méteres belmagasságnak köszönhetően tágas a térérzet. A fűtés nagyon költséghatékony Mika kazánról történik. 2 db villanyóra is rendelkezésre áll, így a rezsi támogatást kétszeresen is igénybe lehet venni. A lakáshoz saját zárt és egy közös tároló is tartozik.

A lakás és a ház állapota:
A lakás 2021-ben teljes körű felújításon esett át, új hő- és hangszigetelő műanyag ablakokat és bejárati ajtót kapott. Ekkor lett új elektromos- és vízhálózat is kialakítva. A társasház 1960-as években épült, jól karbantartott épület, remek a lakóközösség.

A környék:
A környék nagyon jó, több étterem és szórakozási lehetőség várja az ideköltözőket. A közvetlen közelben általános iskola és gimnázium is megtalálható, illetve minden olyan dolog, ami a mindennapi élethez szükséges. A két sarokra található Városliget remek sportolási lehetőséget és kikapcsolódást nyújt az év bármely szakában.