Eladó családi ház Budapest

1204 Budapest, XX. kerület

119.9 M Ft

510 213 Ft /m2

  • Lakóterület:

    235 m2

  • Szoba:

    8 + 1 fél

  • Telekterület:

    357 m2

Eladó családi ház Budapest
1 / 28
  • Eladó családi ház Budapest
Közvetítői azonosító: M327538-5214001
Azonosító: 745670

Paraméterek:

  • tégla épület
  • jó állapotú
  • összkomfortos
  • teremgarázs benne az árban
  • gáz cirkó fűtés

Leírás:

TÖBBGENERÁCIÓS CSALÁDI HÁZ ELADÓ, XX. KERÜLET, SZABÓTELEP!

Budapest, XX. kerületének Szabótelep részén ajánlom a figyelmébe ezt a 235 nm-es, sok lehetőséget kínáló ingatlant, ami egy 357 nm-es saroktelken helyezkedik el. A ház négy különálló egységből áll, melyek teljesen elszeparáltak egymástól. A tégla építésű ház statikailag jó állapotban van, fűtésük több gázkazánról megoldott, radiátoros hőleadással. Amennyiben egy optimális elrendezésű, akár TÖBB GENERÁCIÓ együttélése is alkalmas családi házat keres kellemes környezetben, akkor Önnek ez a KIVÁLÓ választás.

ELŐNYÖK: műanyag nyílászárók, két garázs (25 nm + 15 nm), nagyméretű tároló (13 nm), pince, akár ÜZLETHELYISÉG működtetésére is alkalmas, családi házas övezet, kellemes szomszédok, kiváló lokáció, többgeneráció számára is ideális, klíma, külön mérőórák (4 db villanyóra, 2 db gázóra, 1 db vízóra), TISZTA TULAJDONI LAP, AKÁR AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, fedett terasz.

LOKÁCIÓ: Az ingatlan Budapest XX. kerületében, Szabótelep családi házas részén, egy saroktelken épült. A közelben található bevásárlási lehetőség, patika, iskola, óvoda, buszmegálló, tehát a környék infrastrukturális adottsága kiváló, a tömegközlekedés ideális.

A vásárláshoz az OTP Bank kedvezményes lakáshitel konstrukcióival, egyedi akciókkal és kamatkedvezményekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére, DÍJMENTES ügyintézéssel. Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését és szívesen megnézné, akkor hívjon bizalommal, akár hétvégén is!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre, tulajdonos az adásvételi szerződés megkötésével egyidejüleg átadja a vevő részére a dokumentációt.