Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Budapest

1086 Budapest, VIII. kerület , Dobozi utca

79.9 M Ft

1 094 521 Ft /m2

  • Lakóterület:

    73 m2

  • Szoba:

    3

Eladó lakás Budapest
1 / 18
  • Eladó lakás Budapest
Közvetítői azonosító: H517565-5219707
Azonosító: 745153

Paraméterek:

  • tégla épület
  • jó állapotú
  • összkomfortos
  • kültéri parkoló benne az árban
  • utcai panoráma
  • házközponti fűtés
  • 3m-nél alacsonyabb belmagasság
  • Lift van

Leírás:

ELADÓ REÁLIS ÁRON, FELÚJÍTOTT, 3 SZOBÁS LAKÁS AUTÓBEÁLLÓVAL!
A Budapest 08. kerületében, a Magdolna negyedben található, 73nm-es alapterülettel rendelkezik.
Az ingatlan jó állapotban van, 4 éve teljes körűen fel lett újítva, így Önnek nem kell aggódnia a közeljövőbeli felújítási munkálatok miatt. A házközponti fűtés és a klímaberendezés biztosítja a kellemes hőmérsékletet mind a nyári, mind a téli hónapokban.

Bővebben a lakásról:
- liftes házban helyezkedik el
- házközponti fűtés
- hűtő-fűtő klíma
- autóbeállási lehetőség a társasház udvarába (az ár tartalmazza)
- igény esetén az ár tartalmazza a teljes bútorzatot is
- tehermentes, rövid időn belül költözhető

Kimondottan ajánlom egyetemistáknak vagy fiataloknak.
A közlekedési csomópont közelsége lehetővé teszi a kitűnő közlekedést, így a város bármely pontja könnyen elérhető. A tömegközlekedési lehetőségek, mint például buszok és villamosok, mindössze pár perc sétára találhatók. Ez a tehermentes ingatlan nemcsak otthon, hanem befektetési lehetőség szempontjából is rendkívül vonzó, hiszen a folyamatosan fejlődő kerületben a lakás értéke hosszú távon is növekedhet.

Amennyiben bármilyen kérdése lenne az ingatlannal vagy a környékkel kapcsolatban, kérem, ne habozzon megkeresni. Szívesen állok rendelkezésére a részletek tisztázásában és az Ön igényeinek legjobban megfelelő megoldások megtalálásában.

Hívjon a hét bármely napján!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: H517565

Figyelmeztetés!