Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Szeged

6723 Szeged

56.5 M Ft

882 813 Ft /m2

  • Lakóterület:

    64 m2

  • Szoba:

    2 + 1 fél

Eladó lakás Szeged
1 / 16
  • Eladó lakás Szeged
Közvetítői azonosító: M326982-5219381
Azonosító: 745099

Leírás:

Szegeden, a Retek utcában eladó egy 64 nm-es, 3 szobás, 3. emeleti, klimatizált panellakás. Az ingatlan panelprogramban részt vett, így kedvező fenntartási költségekkel rendelkezik.
A lakás elrendezése praktikus és jól kihasználható: 3 külön nyíló szoba, konyha, fürdőszoba és külön WC található benne. A szobák laminált parketta burkolatot kaptak, míg a többi helyiség járólappal burkolt.
Az ingatlanban villamossági felújítás is történt, ami növeli a biztonságot és a komfortérzetet. A nyári melegben klíma gondoskodik a kellemes hőmérsékletről, az otthon melegét pedig távfűtés biztosítja.
Az ingatlan rendkívül kedvező elhelyezkedésű: pár perc sétára található tömegközlekedési lehetőség, ahonnan a belváros mindössze 10 perc alatt elérhető. A közelben orvosi rendelő, élelmiszerbolt, iskola, óvoda és bölcsőde is rendelkezésre áll, így a mindennapi élethez minden fontos intézmény könnyen megközelíthető.
A bejárati ajtó korszerű, Hisec biztonsági ajtóra lett cserélve, amely növeli az ingatlan biztonságát és komfortját. A teljes bútorzat külön megállapodás tárgyát képezheti.
Az ingatlan megvásárlásához kedvező hitellehetőség is igényelhető, amelynek ügyintézésében szakszerű segítséget biztosítunk a leendő vásárló számára.
Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Figyelmeztetés!