Eladó lakás Nyíregyháza

4400 Nyíregyháza

70 M Ft

1 029 412 Ft /m2

  • Lakóterület:

    68 m2

  • Szoba:

    2

Eladó lakás Nyíregyháza
1 / 12
  • Eladó lakás Nyíregyháza
Közvetítői azonosító: M327307-5219119
Azonosító: 745056

Leírás:

Eladó lakás Nyíregyházán, csendes környezetben, saját garázzsal!

Megvételre kínálok egy földszinti, 68 nm-es, 3 külön nyíló szobával rendelkező tégla lakást Nyíregyháza egyik nyugodt utcájában. Az ingatlanhoz egy 5 nm-es loggia is tartozik, amely a belső udvar felé néz.
A lakás kialakítása átgondolt: a konyha külön helyiségben található, kamrával kiegészítve, az étkező és a nappali pedig igény szerint egybenyitható. A fürdő és a WC külön helyiségben kapott helyet, ami a mindennapi használat során kényelmes megoldás.
A nappaliból és az egyik szobából közvetlen kijárat van a loggiára. A lakás jó fényviszonyokkal rendelkezik, és könnyen szellőztethető.
A fűtést egy 2020-ban beszerelt Ariston kazán biztosítja, radiátorokon keresztül. Az ablakok korszerű műanyag nyílászárók, redőnnyel ellátva.
Az ingatlanhoz tartozik egy külön helyrajzi számon szereplő, zárt garázs, valamint egy saját pince is, amelyek a vételár részét képezik.
A társasház rendezett, folyamatosan karbantartott. A környéken minden fontos szolgáltatás megtalálható, a belváros rövid idő alatt elérhető.

OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Otthon Start Hitelprogram, Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim! Referenciaszám: M327307

******** Ft

Referencia szám: M327307

Figyelmeztetés!