64.9 M Ft
1.298 M Ft /m2
50 m2
2

Eladó erkélyes, 2 szobás lakás Békásmegyeren, parkos környezetben!!Budapest III. kerületében, Békásmegyeren eladó egy 50 m²-es, 5. emeleti, 2 szobás + étkezős, erkélyes lakás panelprogramos házban.A lakás keletdélkeleti tájolású, világos, az erkély és az ablakok zöld, parkos területre néznek. Elosztása kiváló, a fürdő és a WC külön helyiségben található. A konyha ablakos, jól szellőztethető.A ház rendezett, 2 liftes, gondnok által karbantartott, jó lakóközösséggel.Rezsi:Távhő: kb. 9.900 Ft (egyedi mérővel)Közös költség: 17.750 FtPanelprogram: 15.000FtVillany, víz egyedi mérés alapjánA környék infrastruktúrája kiváló, minden fontos szolgáltatás pár percen belül elérhető. Parkolás a ház körül ingyenes.Tehermentes, gyorsan birtokba vehető.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
******** Ft
Érd: Pagonyi Szilvia ***********
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Horváthné Pagonyi Szilvia
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]