
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok73.8 M Ft
1 209 836 Ft /m2
61 m2
2 + 1 fél

SAJÁT IGÉNYRE ALAKÍTHATÓ, LOGGIÁS LAKÁS ANGyALFÖLD SZÍVÉBEN ? KIVÁLÓ LEHETŐSÉG!
Budapest 13. kerületében, Angyalföld közkedvelt részén kínálok megvételre egy 61 m?-es, 2+1 szobás, 5. emeleti, loggiás lakást, amely ideális választás mindazok számára, akik saját elképzeléseik szerint szeretnék kialakítani otthonukat, vagy értéknövelő befektetésben gondolkodnak.
Az ingatlan felújítandó állapotú, ami elsőre kihívásnak tűnhet ? valójában azonban óriási lehetőséget jelent. Ritka az ilyen adottságú lakás, ahol ennyire szabadon formálható a tér: a jelenlegi 2+1 szobás elrendezés könnyedén modernizálható.
A lakás távfűtéssel rendelkezik egyedi méréssel, így a fenntartási költségek jól kontrollálhatók. Az 5. emeleti elhelyezkedés kellemes fényviszonyokat biztosít, a loggia pedig tökéletes helyszín lehet egy nyugodt reggeli kávéhoz vagy esti kikapcsolódáshoz.
A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben minden megtalálható, ami a mindennapi élethez szükséges ? boltok, szolgáltatások, közlekedési lehetőségek ? így akár saját részre, akár kiadásra is ideális választás.
Ez a lakás nem kész megoldás ? hanem egy üres vászon.
Ha látod benne a lehetőséget, és szívesen alakítanád ki a saját stílusodra szabva, akkor ez az ingatlan neked szól!
Ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk 25 éve.
Az OTP Csoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Cégünk digitális rendszerrel dolgozik már közel 6 éve, így akár online, személyes találkozó nélkül is zökkenőmentesen vásárolhatja meg a kiválasztott ingatlant! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízing konstrukciót, állami támogatásokat, lakás-takarékpénztári megoldásokat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézésében is. Bővebb tájékoztatásért hívjon bizalommal akár hétvégén is! FONTOS: Ha még nem volt ingatlan a nevén, vagy gyermekeinek szeretné megvásárolni ezt a kiváló adottságokkal rendelkező lakást, az új kedvezményes 3%-os kamatozású hitelt az OTP Bank hátterével 22 napon belül tudjuk biztosítani!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Referencia szám: M328131-LP
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:

OTP Ingatlanpont
Budapest V. kerület Hold utca 25
hirdetés
hirdetés
Hegedűs Tibor
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]