Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Kecskemét

6000 Kecskemét

51 M Ft

1.02 M Ft /m2

  • Lakóterület:

    50 m2

  • Szoba:

    2

Eladó lakás Kecskemét
1 / 7
  • Eladó lakás Kecskemét
  • Eladó lakás Kecskemét
  • Eladó lakás Kecskemét
  • Eladó lakás Kecskemét
  • Eladó lakás Kecskemét
  • Eladó lakás Kecskemét
  • Eladó lakás Kecskemét
Közvetítői azonosító: LK039123-5217611
Azonosító: 744818

Paraméterek:

  • panel
  • felújított
  • távfűtés egyedi méréssel
  • 3m-nél alacsonyabb belmagasság
  • Lift van

Leírás:

Eladó Kecskeméten egy teljes körűen felújított, 2 szobás lakás!
Eladásra kínálunk egy 5. emeleti, 50 m²-es, kiváló állapotú lakást egy rendezett, panelprogramon átesett, szigetelt társasházban.Az ingatlan 2020-ban teljes felújításon esett át, így új tulajdonosának semmilyen felújítással nem kell számolnia:- modern nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval - új bejárati és beltéri ajtók - teljes burkolatcsere - megújult fürdőszoba és különálló WC - modern, gépesített konyhabútor - 2 db klíma a maximális komfortért A lakás praktikus kialakítású: a tulajdonosok egy külön leválasztott, ajtóval ellátott kamrahelyiséget is kialakítottak, ami ritkaságnak számít ebben a típusban.A társasház panelprogram keretében korszerűsítésen esett át, melynek köszönhetően a lakás fenntartási költsége kedvező.Az ingatlan rendkívül igényesen, esztétikusan lett felújítva, így ideális választás azok számára, akik egy kompromisszummentes otthont keresnek, de befektetésnek is kiváló lehetőség.Ne maradjon le róla hívjon bizalommal és tekintse meg személyesen MÉG MA!
További információ: +***********