Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Budapest

1173 Budapest, XVII. kerület

54.8 M Ft

1 522 222 Ft /m2

  • Lakóterület:

    36 m2

  • Szoba:

    1

Eladó lakás Budapest
1 / 11
  • Eladó lakás Budapest
Közvetítői azonosító: LK017577-5216882
Azonosító: 744644

Paraméterek:

  • panel
  • jó állapotú
  • házközponti fűtés
  • 3m-nél alacsonyabb belmagasság

Leírás:

Eladó a XVII.kerületben a Borsó utcában egy 36nm-es, egy szobás, I.emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás,.

Ház:
Az 1970-es években épült panelház, négy emeletes, még nem panel programos, jól karbantartott, kiváló lakóközösségű társasház.

Lakás:
Belépés után az előszobában találjuk magunkat, bal oldalról léphetünk be a tágas, világos nappaliba. Balra egy kétszárnyú ablak biztosítja az extra fényt. Szemben helyezkedik el a kétszárnyú erkély ajtó. Az erkély kényelmes méretű innen lenyűgöző kilátás nyílik egy csendes, belső udvarra, egy zöld nyugodt parkra amely a lakás igazi oázisa. Tovább haladva a közlekedők keresztül érhetjük el a WC-t és a fürdőszobát is. Az előszobából érhetjük el a konyhát.

Finanszírozás:
Az ingatlan banki támogatással is megvásárolható, melyben irodánk teljes körű segítséget tud Önnek nyújtani.

Műszaki:
A lakás jó állapotnak örved, akár egy tisztasági festés után már költözhetővé is válik.
Az ablakok ki lettek cserélve. A fürdőszobában a kád helyett, zuhanytálca lett beépítve.
A közös költség 15.000 Ft, mely tartalmazza a szemét szállítást és a közös dolgokat.
A fűtést távhő adja, melynek díja átalány díjban fizetendő.

Parkolás:
Az egész lakótelepen, így a ház előtt is díjmentesen tudnak parkolni az ott lakók.

Környék, közlekedés:
Rákoskeresztúr jellegzetes paneles beépítésű lakótelepe. Az 1970-es és 1980-as években épült, és főként 4-10 emeletes panelházak jellemzik. A környék az elmúlt években fokozatosan fejlődött, parkosított területekkel, felújított közterekkel és új szolgáltatásokkal bővült.