Eladó lakás Budapest

1065 Budapest, VI. kerület

180.9 M Ft

1 706 604 Ft /m2

  • Lakóterület:

    106 m2

  • Szoba:

    2 + 2 fél

Eladó lakás Budapest
1 / 14
  • Eladó lakás Budapest
Közvetítői azonosító: M328301-5216220
Azonosító: 744516

Leírás:

****Panorámás duplex penthouse az Opera mögött, 34 nm-es terasszal****

Budapest szívében, az Opera mögötti elegáns sétálóutcában eladó egy 106 nm-es, belső kétszintes penthouse lakás, 34 nm-es, körpanorámás terasszal.

Az ingatlan egy gyönyörűen felújított, liftes társasház legfelső szintjén található. A lakás jó elosztású, világos, klimatizált, fűtését gázkazán biztosítja. Jelenlegi állapotában is lakható, ugyanakkor egy prémium felújítással jelentős értéknövelési potenciált kínál.

A lakásból és a teraszról 180 fokos panoráma nyílik Budapest ikonikus pontjaira: az Operaházra, a Bazilikára, a Citadellára és a Budai Várra. A nyugati fekvésnek köszönhetően a teraszról minden este csodálatos naplemente látható.

A lokáció kiemelkedő: az Andrássy út, az Opera, a Bazilika, a pesti Broadway, a Duna-part, éttermek, kávézók és színházak néhány perces sétával elérhetők. A közlekedés kiváló, metró, kisföldalatti, villamos, busz és troli is a közelben található.

Parkolásra a közelben lévő parkolóházban van lehetőség, emellett lakossági parkolási lehetőség is rendelkezésre áll.

Ritka belvárosi penthouse nagy terasszal, panorámával és komoly értéknövelési potenciállal.
M328301
Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához minősített fogyasztóbarát, piaci és kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk (lakásvásárlási hitel, CSOK plusz, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, céges hitelek, pályázatok, amennyiben az ügyfél és az ingatlan megfelel a feltételeknek). Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó egyéb ügyek intézéséhez. Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítünk.