Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Szigetszentmiklós

2310 Szigetszentmiklós

48.9 M Ft

1 481 818 Ft /m2

  • Lakóterület:

    33 m2

  • Szoba:

    1

Eladó lakás Szigetszentmiklós
1 / 12
  • Eladó lakás Szigetszentmiklós
Közvetítői azonosító: M327472-5211686
Azonosító: 743914

Leírás:

Eladó modern lakás zárt lakóparkban Szigetszentmiklós központi részén

Világos, jól alakítható, azonnal költözhető lakás eladó Szigetszentmiklós kedvelt részén.

A 33 nm-es ingatlan egy 2002-ben épült, téglaépítésű ház 1. emeletén található, rendezett, zárt lakóparkban.

Főbb jellemzők:
33 nm alapterület
1 szoba, de könnyedén kialakítható egy félszoba
világos, jó elosztású terek
modern, letisztult állapot
azonnal költözhető
Épület és környezet:
téglaépítés (2002)
zárt, gondozott lakópark
tiszta, kulturált lépcsőház
csendes, kertvárosias elhelyezkedés
Elhelyezkedés:

A lakás jó lokációval rendelkezik, a közelben megtalálhatóak a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások, valamint a közlekedés is könnyen megoldható.

Befektetésnek is ideális:

A méret és az elrendezés miatt könnyen kiadható, alacsony fenntartási költségekkel, stabil értéktartással.

Finanszírozás:

Az ingatlan minden hitelre alkalmas, így akár első lakásnak, akár befektetésnek is kiváló választás.

Ez a lakás kompakt mérete ellenére jól alakítható, és hosszú távon is jó döntés.
Referenciaszám:M327472
Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához minősített fogyasztóbarát, piaci és kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk (lakásvásárlási hitel, CSOK plusz, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, céges hitelek, pályázatok, amennyiben az ügyfél és az ingatlan megfelel a feltételeknek). Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó egyéb ügyek intézéséhez. Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítünk.