
A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.
ok59 M Ft
842 857 Ft /m2
70 m2
3
343 m2

Budapest határához közel, PÉCEL KÖZPONTI RÉSZÉN, 70 nm nagyságú sorház, saját elkerített 150 nm kerttel eladó!Nappali amerikai konyha + két szoba elrendezésű, tégla építésű. Teljeskörű felújítás az alábbiakra terjed ki:- új tető- új nyílászárók- új gáz cirkó készülék és teljesen új fűtés rendszer- 10 cm dry vit szigetelés körbe a falakon- aljzat és födém szigetelés- új villanyhálózat- új burkolatok, új szaniterek- új vízcsövekA sorházból ez a középső, ennek ellenére nincs átrájás egymás telkén, köszönhető az átgondolt kialakítának!Rendezett lakóközösség várja új szomszédját!Lokációt tekintve remek helyen van a ház, könnyedén megközelíthető az MO autó út és Budapest is. Amennyiben tömegközlekedést használ Péceli van vasútállomás is, mellyel a Keleti pályaudvarra érkezhet.Kényelmesen intézheti a mindennapi ügyeit, beváráslási lehetőség, iskola, óvoda, orvosi rendelő néhány percen belül elérhető.Bízom benne felkeltette érdeklődését, várom hívását további információ vagy időpontegyeztetés céljából!
Referencia szám: HZ072689
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
hirdetés
hirdetés
Király Mária
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit

© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp ]