Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Budapest

1119 Budapest, XI. kerület , Hadak útja

98 M Ft

1 719 298 Ft /m2

  • Lakóterület:

    57 m2

  • Szoba:

    2

Eladó lakás Budapest
1 / 9
  • Eladó lakás Budapest
Közvetítői azonosító: LK021159-5207338
Azonosító: 742307

Paraméterek:

  • tégla épület
  • közepes állapotú
  • gáz cirkó fűtés
  • 3m-nél alacsonyabb belmagasság
  • Lift van

Leírás:

Kertvárosi nyugalom az Etele Plaza szomszédságában! 57 nm-es, erkélyes otthon, saját garázzsal

Eladásra kínálunk Újbuda egyik népszerű részének csendes mellékutcájában, egy rendkívül világos, 57 nm-es, erkélyes lakást. Az ingatlan egy rendezett, mindössze 6 lakásos, családias társasházban található, ahol a lakók kényelmét közös használatú, zöld kertrész is szolgálja.

A lakás DNY-i tájolású, így a hatalmas ablakokon keresztül egész nap természetes fény árad be.

Tökéletes elosztás: A 1,5 szoba külön bejáratú, így biztosított a zavartalan pihenés. A konyha tágas, külön étkezővel rendelkezik, ami ritka és praktikus megoldás ekkora alapterületen.

A kellemes hőérzetről egyedi cirkófűtés és légkondicionáló gondoskodik.

Az erkélyről és az ablakokból nyugodt, kertvárosi panoráma tárul elénk, a közös kert pedig tökéletes helyszín a kikapcsolódáshoz.

Az ingatlanhoz tartozik egy 17 nm-es, saját, zárt garázs, amely az épület mellett található.

A Garázs ára: 10 MFt (megvásárlása a lakással együtt kötelező).

Referencia szám: LK021159-LP

Oroszné Gróf Ildikó