Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó lakás Budapest

1034 Budapest, III. kerület

72.9 M Ft

1 918 421 Ft /m2

  • Lakóterület:

    38 m2

  • Szoba:

    1

Eladó lakás Budapest
1 / 11
  • Eladó lakás Budapest
Közvetítői azonosító: M327309-5206565
Azonosító: 741990

Leírás:

Gyönyörű, erkélyes garzonlakás eladó az Óbudai Egyetem szomszédságában!
Eladóvá vált egy 2004-ben épült, modern, liftes társasház 3. emeletén található, 38 Nm alapterületű világos, egyszobás, erkélyes garzon a Kiscelli utca és a Bécsi út találkozásánál.
A kiváló állapotú, rendezett lakóközösségű társasház stabil anyagi háttérrel rendelkezik, zárt lépcsőházzal, energiatakarékos fűtési rendszerrel és folyamatos karbantartással biztosítja a lakók kényelmét.

A lakás egy légterű,garzon tágas amerikai konyhás nappalival rendelkezik, melyet praktikus, átgondolt kialakítás jellemez. A konyha kiváló méretű és teljesen felszerelt, a burkolatok minőségiek, a háromrétegű fa nyílászárók pedig kiváló hő- és hangszigetelést biztosítanak. A hűtő-fűtő klímaberendezés egész évben kellemes hőmérsékletről gondoskodik. A lakás rendkívül világos, napfényes, erkélye pedig csendes mellékutcára néz, így ideális pihenésre.

Elhelyezkedése kiváló: az Óbudai Egyetem közelsége miatt befektetésnek is tökéletes választás, könnyen és gyorsan bérbe adható. A közlekedés kiváló, a 17-es, 19-es és 41-es villamosok, valamint a 17-es, 160-as és 260-as buszjáratok néhány percen belül elérhetők, autóval pedig gyors kapcsolat biztosított a Szentendrei útra, az Árpád hídra és az M0-s körgyűrűre.
Érdeklődése kapcsán várom hívását bizalommal.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M327309-LP

Figyelmeztetés!