145.5 M Ft
970 e Ft /m2
150 m2
5 + 1 fél
1020 m2

Tágas családi ház eladó Győr egyik legkedveltebb városrészében, Kisbácsán. Győr-Kisbácsán, csendes, rendezett utcában kínálunk megvételre egy 150 m2-es, eltolt szintes, 5+1 félszobás, duplakomfortos családi házat, 1020 m2-es, gondozott telken. Az ingatlan azonnal költözhető. Az otthon melegéről vegyestüzelésű kazán ill. gáz-cirkó gondoskodik, radiároros hőleadással. A ház tágas és világos terekkel rendelkezik, ideális nagyobb család számára is. Az eltolt szintek kellemes térérzetet és praktikus elrendezést biztosítanak. Az ingatlanhoz garázs, pince és tárolóhelyiségek is tartoznak, így minden kényelmi igénynek megfelel. A környék csendes, biztonságos és közkedvelt, jó közlekedéssel és infrastruktúrával. Nádorvárosi lakás beszámítása is szóba jöhet!
AZ ENERGETIKAI TANÚSíTVÁNY NEM ÁLL RENDELKEZÉSRE!
Nincs meg a vételár teljes összege? Az OTP Ingatlanpont teljeskörű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Az OTP csoport tagjaként, ügyfeleinknek lehetőségük van az OTP Bank által nyújtott kedvező hitel-, kamat- és díjkedvezmények igénybevételére. Az adás-vétel folyamatának megkönnyítése érdekében szakképzett kollégáink, ügyvédjeink gyorsított ügyintézéssel állnak szíves rendelkezésükre. Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!
Referenciaszám: M327080
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
HIMA ZSUZSANNA
+** ** ***- ****
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés