Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó családi ház Gárdony

2483 Gárdony

154.9 M Ft

774 500 Ft /m2

  • Lakóterület:

    200 m2

  • Szoba:

    5 + 3 fél

  • Telekterület:

    947 m2

Eladó családi ház Gárdony
1 / 11
  • Eladó családi ház Gárdony
Közvetítői azonosító: M266531-5202019
Azonosító: 741240

Paraméterek:

  • tégla épület
  • jó állapotú
  • összkomfortos
  • teremgarázs benne az árban
  • gáz cirkó fűtés
  • 3m-nél alacsonyabb belmagasság

Leírás:

CSALÁDI HÁZ ÉS APARTMANOK A VELENCEI -TÓNÁL!

Gárdony-Agárdon, a Velencei-tónál eladó egy 200 nm-es családi ház. A családi házhoz egész évben jól működő, kiadó apartmanok tartoznak.
A főépület 101 nm alapterületű, melyen egy szoba, három félszoba, egy konyha és egy kamra, egy étkező és kádas-zuhanyzós fürdőszoba, valamint külön WC helyezkedik el. Egy tágas, fedett terasz vár nyáron kellemes időtöltésre. Az autót garázsban lehet tárolni. A gépészet külön helyiségben található. További tárolási lehetőséget a pince kínál.
A rendezett kertben fúrt kút, bicikli tároló, fa tároló és szaletli található. A fűtést gáz cirkó és vegyes tüzelésű kazán biztosítja, radiátoros hő leadással. Az összes nyílászáró műanyag, szúnyoghálóval ellátott. Az ingatlan kamerarendszerrel és riasztóval felszerelt.

A 3 db apartman elosztása 1 szoba, konyha és fürdőszoba, valamint mindegyikhez tartozik terasz. Az ingatlantól rövid sétával elérhető az Agárdi Termálfürdő.
A meghirdetett ár tartalmazza az apartmanok teljes berendezését is. A lakóingatlan elhelyezkedésének és elosztásának köszönthetően befektetésnek kiváló lehetőség.
Köszönöm, hogy figyelmével megtisztelte hirdetésemet. Amennyiben felkeltette érdeklődését, vagy további kérdések merülnek fel Önben, várom hívását. Időpont egyeztetése után megtekinthető az ingatlan. Nálunk minden ingatlan megtekintése DÍJMENTES! Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők szolgálatára. A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához szükség esetén kedvezményes hitelkonstrukciót ajánlunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyintézéshez.