Adatvédelmi tájékoztatás

A felhasználói élmény fokozása és célzott hirdetések kiszolgálása érdekében, valamint kényelmi és statisztikai célból weboldalunk adatokat tárol a készülékén (sütiket) és webszervereken. Abban az esetben, ha hozzájárul a sütik használatához, kattintson az OK gombra. Részletesebb információt az Adatkezelési Szabályzatban talál.

ok

Eladó családi ház Kecskemét

6000 Kecskemét, Füst Milán utca

194 M Ft

721 190 Ft /m2

  • Lakóterület:

    269 m2

  • Szoba:

    4

  • Telekterület:

    473 m2

Eladó családi ház Kecskemét
1 / 26
  • Eladó családi ház Kecskemét
Közvetítői azonosító: HZ060964-5200957
Azonosító: 740840

Paraméterek:

  • tégla épület
  • felújított
  • gáz cirkó fűtés
  • 3m-nél alacsonyabb belmagasság

Leírás:

Eladó Kecskemét Hollandfaluban magas minőségben megépített összesen: 269 nm-es, nappali + 3 szobás, napelemes családi ház, lakható pincével, jakuzzival, szaunával, dupla garázzsal, 473 nm önálló telken. Tudatos tervezés, élhető terek. Lakótér 135nm, garázs 32nm, pince 50nm, teraszok 65nm elosztásban + 60nm tetőtér beépíthető.
Az ingatlan tervezésénél és a belső terek kialakításánál elsődleges szempont volt a világos, tágas élettér megteremtése, valamint a kerttel való közvetlen kapcsolat biztosítása.
Az épületben közvetlenül az utcáról megközelíthető 32 nm-es, kétállásos garázsba érhetünk, valamint a lakóépület alatt 50 nm-es lakható pince, ami alkalmas további tárolónak, közösségi szórakoztató helynek is. A padlástér további beépítésre alkalmas, kiépített lépcsővel, közműkiállásokkal, 2-3 szoba és fürdő kialakítására.
Főbb jelllemzők:
- 50 nm-es tágas világos amerikai konyha + nappali-étkezővel
- 3 külön nyíló hálószoba
- gardrób
- egyedi gyártású fa beltéri ajtók és beépített bútorok
- 10kW-os szaldós napelem rendszer van kiépítve, ami bővíthető, mivel 17kW-os inverterrel szerelt és engedélyezett
- gázcirkó központi fűtés
- riasztó, kamera
- automata öntözőrendszer a kertben
- teraszba sülyesztett jakuzzi
- infra szauna carbon - red light, 3 személyes
- elektromos garázskapu
- műanyag nyílászárók, redőnyökkel és szúnyoghálóval
- szigetelt az épület
A részben fedett terasz biztosítja a pihenést, kikapcsolódást, grillezési élményt. Egy fárasztó nap után a kényeémes jakuzziban lehet felfrissülni.
Személyes megtekintésért és bővebb információért várom megtisztelő hívását!